O společnosti TECHNONICOL

Korporace TECHNONICOL je největším evropským výrobcem a dodavatelem střešních krytin, hydroizolací a tepelněizolačních materiálů. Vznikla v roce 1992 a za dobu své existence si vybudovala dobré jméno i pevnou pozici na trhu, protože vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní, spolehlivé a efektivní produkty a systémová řešení se širokým využitím v celém stavebním odvětví.

TECHNONICOL

Velkou výhodou TECHNONICOL je, že má v nabídce opravdu velké množství různých produktů – díky tomu může každému zákazníkovi nabídnout vždy takový materiál, který přesně odpovídá jeho požadavkům. Jsme rádi, že se naše materiály používají při výstavbě domů, závodů, mostů, zařízení sociální infrastruktury a dalších objektů, které zlepšují úroveň a kvalitu života mnoha lidí po celém světě.

Korporace TECHNONICOL vyvíjí materiály a systémy, které minimalizují energetické ztráty v průmyslovém a veřejném sektoru. Využívá nejnovější technologie, čímž významně snižuje náklady na klimatizaci staveb. Dodržuje normy a předpisy jednotlivých zemí a i své produkty a řešení upravuje tak, aby odpovídaly právním předpisům dané země.

Vysoce kvalitní hydroizolační a tepelněizolační materiály TECHNONICOL jsou plně kompatibilní a mohou být použity v navrhovaných systémech. Ostatně bez takové materiálové kompatibility se neobejde žádný kompletní izolační systém, má-li být opravdu spolehlivý. Proto odborníci společnosti vyvinuli řadu odborných technických řešení pro různé typy projektů. Zde sleduje korporace tři hlavní principy: kompatibilitu komponentů, životnost a příznivou cenu. Její zákazníci tak získají nejlepší kompletní řešení a odbornou pomoc ve fázi návrhu.

Široká škála produktů umožňuje korporaci nabízet materiály s různými vlastnostmi, které přesně odpovídají potřebám daného projektu, takže zákazník zbytečně neplatí za vlastnosti, které nepotřebuje.

Výrobní kapacity a vybavení umožňují společnosti TECHNONICOL dodávat materiál pro velké stavební projekty a vyvíjet jedinečné produkty podle přání každého zákazníka. Kompetence zaměstnanců, odborné technické konzultace, vývoj nových materiálů v centrech výzkumu a vývoje, kvalita produktů a řešení – to vše umožňuje korporaci TECHNONICOL přistupovat ke každému klientovi individuálně a splnit jeho očekávání a potřeby.