O NÁSSpolečnost DEHTOCHEMA-TN a.s. sídlí v Bělé pod Bezdězem ve středních Čechách. Je to tradiční český výrobce a dodavatel asfaltových šindelů a asfaltových hydroizolačních materiálů.


Něco z historie


Společnost DEHTOCHEMA se pyšní více než 150letou historií. První výrobní závod pod tímto jménem totiž vznikl již roku 1868, kdy začal vyrábět papír a kamenitou lepenku.

Výroba zde úspěšně pokračovala i ve 20. století a v roce 1946 byl závod začleněn pod Severočeské papírny.

Společnost DEHTOCHEMA vstoupila do privatizace v roce 1991 a roku 1996 se spojila s jiným tradičním výrobcem, společností BITUMAT, jejíž historie sahá až do roku 1875.

Zásadním mezníkem ve vývoji společnosti se stal rok 2008, kdy se stala součástí mezinárodního koncernu TECHNONICOL. Díky tomu mohla masivně investovat do výrobního i zkušebního zařízení a získala nejen nové znalosti v oblasti zpracování asfaltových hmot, ale také přístup k moderním materiálům z ostatních závodů koncernu.

Od roku 2011 se společnost zaměřuje výhradně na distribuci.


Naše filozofie

Ve společnosti DEHTOCHEMA-TN klademe důraz na to, aby všechny produkty, které dodáváme, splňovaly následující kritéria:

Náš systém kontroly kvality je připraven na základě certifikátu ISO 9001.

V současné době se zaměřujeme především na distribuční síť pro ČR, Slovensko a Rakousko. Dodáváme také izolační systémy pro vozovky na mostech v České republice a na Slovensku.

Naše služby ale rozhodně nekončí jen u prodeje. Stejně tak se soustřeďujeme na péči o zákazníky, když pro ně pořádáme školení a účastníme se konferencí i výstav. Naši zákazníci také často využívají naši spolehlivou technickou podporu.